2285 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2019 -
8102 Akvarell
W Solenberg, Motiv från söder, 24x31
Såld: 600 kr
Såldes den 14 december 2015 -
6138 Akvarell
W Solenberg, Stockholm, signerad 1973, 24x33
Såld: 150 kr
Såldes den 21 september 2015
9240 Akvareller
3 st, Sign W Solenberg, Gamla Stan, motivet: 30x24
Såld: 250 kr
Såldes den 14 juli 2014 -
4279 Akvareller
Såld: 200 kr
Såldes den 10 september 2012 -
1248 Akvarell
W Solenberg, 1970, Hornsgatspuckeln, 29x33
Såld: 300 kr
Såldes den 28 mars 2011